Rady
Zpět Kupředu!
Kozel Web Věnováno všem zvědavým a neodbytným.
Motto:Host do domu - hůl do ruky!
Jana
Jana

Hlava a živitelka rodiny. Pracuje jako lékárnice. Záliba ve folklórním tanci a zpěvu. Dále se věnuje amatérskému šití "horkou" jehlou. Nejoblíbenější činnosti: luštění křížovek (papír), Solitaire, Freecell, Hledání min (vše Win) a Tetris (Linux).
e-mail: jana[:zavinac:]kozelweb.cz

Tomáš
Tomáš

V rodině má na starosti public relations. Sleduje veškeré dění ve společnosti, pracuje na utváření pozitivní image rodiny. Zaměstnán jako vysokoškolský učitel na UHK. Záliba v letectví, hudbě a počítačích.
e-mail: tom[:zavinac:]kozelweb.cz

Kačka
Tomáš

Nezbedné dítko ženského pohlaví. Aktuálně trpí nadměrným žvatláním a "mluvením". Jinak ovšem radost nad radost.
e-mail: kacka[:zavinac:]kozelweb.cz

Kuba
Pes

Nejmladší člen rodiny. Narozen 29. dubna 1997. Pořízen jako černý anglický kokršpaněl. Od malička pečlivě cvičen k základní poslušnosti. Dokonale odolný a neodolatelný pes (odolný i vůči výcviku). Neuvěřitelné mimické schopnosti. Úplněvšežravec.
e-mail: Nečte.

Máme rádi

Zvířata (psy). Kubouše jste už viděli a dále se nám líbí setři (irští a angličtí), retrívři (zlatí), jezevčíci a čeští nebo skotští teriéři.

Hudbu - hlavně klasiku (Bach, Vivaldi, Mozart, Albinoni, ...), rock (Výběr, Stromboli, BSP, Smradlavý hračky ;-))) a filmovou či scénickou hudbu (Morricone, Oldfield, Kocáb, Pavlíček, Soukup, Šust...).

Filmy - zejména Menzlovy/ Hrabalovy (Skřivánci na niti, Slavnosti sněženek, ...), Menzlovy/ Svěrákovy[/Smoljakovy] (Na samotě u lesa, Kulový blesk, Vesnička ...), Svěrakových (Obecná škola, Jízda, Kolja), Formanovy (Černý Petr, Hoří má panenko, Amadeus, Valmont ...), Papouškovy (* Homolka * ) atd. atd. atd.

Nesnášíme

Nedvědy(oba) díky oduševnělým textům a hudbě, rap, techno - umím na můj saxofon vyloudit lepší zvuky a dechovku kvůli sluchu.

Sociální demokraty - Špiďlu, Mlhoše, Ehóna, Katóa, ... (už mě bolí ruka).

Fotogalerie
Zebín

Psi Kultura